Wyraź zgodę na kontakt z nami!

Zasady naszej współpracy nie zmienia się, a wypełnienie ankiety ma tylko na celu dostosowanie się do nowych zasad przetwarzania danych osobowych, a zwłaszcza wymóg archiwizacji zgód na przetwarzanie danych osobowych.

Zgody dotyczą przetwarzania Twoich danych osobowych przez Cambridge Diagnostics sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Górnośląska 4A, 00-444 Warszawa zwanej dalej „CD”.


  Twój adres email:

  Pytanie 1: Kontakt telefoniczny, e-mail, korespondencja – obsługa zapytania

  Czy zgadzasz się na przetwarzanie danych osobowych jak podany numery telefonów, adresy e-mail oraz adres korespondencji do kontaktu (obustronnego) w celach: obsługi zapytania, uzyskiwanie i przekazywanie bądź wysyłka informacji oraz materiałów i/lub ofert na temat naszych usług jak: badania diagnostyczne, szkolenia, usługi dietetyczne i inne. Kontakt (obustronny) może się odbywać poprzez rozmowy telefoniczne, smsy, skrzynki mailowe, usługi kurierskie lub pocztowe oraz inne systemy, które mają umożliwić realizację celów kontaktowych.


  TakNie

  Pytanie 2: Realizacja zamówień i usług

  Czy wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych jak podany numer telefonu oraz adres e-mail, a także adres korespondencji w celu realizacji zamówień i usług? Zamówienia mogą być dokonywane telefonicznie, za pośrednictwem smsów, skrzynki mailowej, czy korespondencyjnie oraz inne systemy, które mają umożliwić realizację celów kontaktowych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji zamówień i innych usług.


  TakNie

  Pytanie 3: Newsletter

  Oświadczam, iż ukończyłem/am 16 rok życia i zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez w celu otrzymania newslettera na podany adres e-mail.

  Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Strona stosuje profilowanie użytkowników m.in. za pośrednictwem plików cookies, w tym analitycznych.


  TakNie


  Pamiętaj, że Twoja zgoda jest dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać. Mając na uwadze bezpieczeństwo danych, dostęp do nich mają jedynie osoby do tego upoważnione, a jeśli wymaga tego realizacja zamówienia/ usług, mogą one być udostępnione wyłącznie podmiotom obsługującym CD lub naszym podwykonawcom. Dane będą przetwarzane przez czas ważności zgody lub do czasu ustania celu dla jakiego zostały zebrane.

  Przypominamy również, że w każdej chwili masz prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami w kontakcie, ponieważ brak zgody uniemożliwi nam pełną obsługę, realizację zamówień, przekazywanie informacji czy materiałów, a także uniemożliwi Ci poznanie nowości CD oraz metod pozyskania potencjalnych klientów.

  Dziękujemy za wypełnienie ankiety i życzymy nam owocnej współpracy!
  Zespół Cambridge Diagnostics