FoodPrint już dostępny w ASSISTANT

Od ponad 4 lat platforma ASSISTANT™ ułatwia Państwu interpretacje wyników badań w kierunku nadwrażliwości pokarmowej typu III.

Dzięki aplikacji możliwe jest:

  • celne opracowanie zaleceń obejmujących okresy eliminacji nietolerowanych antygenów pokarmowych;

  • precyzyjne określenie, które produkty należy wykluczyć z diety i jakie są ich ukryte źródła;

  • jakie zamienniki odżywcze i funkcjonalne należy w ich miejsce wprowadzić do żywienia;

  • dostosowanie zaleceń diety eliminacyjnej do specyfiki objawów pacjenta.

Ten autorski projekt, dedykowany dla osób posiadających wiedzę z zakresu żywienia, uczestniczących w naszych szkoleniach i aktywnie z nami współpracujących, jest stale doskonalony przez nasz zespół, aby sprostać rosnącym potrzebom pacjentów.

Dotychczas udostępniona została możliwość opisywania badań FoodDetective™ i FoodTest, a teraz nadszedł czas na FoodPrint®!!! Nowością, która ułatwi Państwu interpretację paneli laboratoryjnych jest funkcja grupowania produktów, przyspieszająca opracowywanie interpretacji wyników FoodTest i FoodPrint®. Z pewnością wprowadzone przez nas zmiany usprawną Państwa pracę. Pomimo wporowadzenia dodatkowych funkcji, dostęp do platformy pozostaje darmowy.

Wydanie pacjentowi wyniku badania wraz z interpretacją jest nierozłącznym elementem postępowania diagnostycznego, podnosi standard Państwa pracy i zwiększa zadowolenie pacjenta z otrzymanej usługi.


WAŻNE!

ASSISTANT™ 2.0 jest dostępny pod adresem: http://assistant.cambridgediagnostics.pl/

Każdy użytkownik może rozpocząć pracę w ASSISTANT™ 2.0 wpisując swój dotychczasowy login i hasło.


Zapraszamy Państwa na internetowe spotkania (webinary), podczas których zaprezentujemy możliwości i nowe funkcjonalności ASSISTANT™ 2.0 oraz odpowiemy na pytania.

Terminarz webinarów:

15 lutego 2017 o godzinie 13:00

28 lutego 2017 o godzinie 10:00

20 marca 2017 o godzinie 16:00

Zapisz się na webinar