warsaw-996626_1920

Warsztaty z zakresu „Postępowanie w Nietolerancji Pokarmowej i Indywidualny Model Żywieniowy” 4 czerwca 2016 w Warszawie

Podczas warsztatów zaproszeni przez nas goście prezentują studia przypadków swoich pacjentów. Program warsztatów zawiera również sesję praktyczną, podczas której uczestnicy będą opracowywać model postępowania terapeutycznego dla wylosowanego przez siebie przypadku pacjenta z określonymi objawami i wynikami badania w kierunku nietolerancji pokarmowej.

Celem warsztatu jest wypracowanie schematu postępowania żywieniowego w nietolerancji pokarmowej i określenie zasad Indywidualnego Modelu Żywieniowego, jako całościowego spojrzenia na organizm pacjenta, obecność przewlekłych schorzeń i dolegliwości oraz modyfikację jego stylu życia.

Warsztaty są przeznaczone dla specjalistów z dziedziny medycyny i żywienia, czyli lekarzy, dietetyków, żywieniowców oraz innych osób pracujących z diagnostyką nietolerancji pokarmowej. Wszyscy uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w warsztacie.

 

Termin warsztatów:

Sobota, 4 czerwca 2016 r.

 

Miejsce warsztatów:

BEST WESTERN Hotel Feliks

ul. Omulewska 24, Warszawa

Kontakt do hotelu:
22 210 70 50, 22 210 71 50
recepcja@bxfelix.pl

Opłaty:

  • 250,00 zł (brutto)

Płatności należy dokonać w trakcie procesu rejestracji poprzez przelew bankowy. Dane do przelewu znajdują się zakładce PŁATNOŚĆ. 

 

Prosimy o rejestrację i dokonanie płatności do dnia 30 maja 2016 r.

Uczestnikom warsztatów gwarantujemy:

  • Udział w sesji wykładowej
  • Udział w sesji praktycznej
  • Przerwy kawowe
  • Lunch
  • Certyfikat uczestnictwa